piątek, 11 listopada 2016

Elwira i Piotr


Ceremonia:  Kościół p.w. Świętej Trójcy w Lubaniu
Wesele: Restauracja "Tęczowa" Lubań 
Kwiaty, dekoracje, dodatki: Sisters Atelier 
Fotografia: Asia i Robert Lemańscy http://www.lemanski.lca.pl/ 

"Dziewczyny jedziemy robić ślub w Lubaniu !"- obwieściłam Sisterkom, zaraz następnego dnia po spotkaniu z przyszłą Panną Młodą -  Elwirą. Ekipa pobladła. "Matko, tak daleko ? ( 85 km)", "No jasne jeszcze nas tam nie było!", "Aleś wymyśliła" - dostało mi się. Szczerze, to sama miałam mieszane uczucia, jadąc na spotkanie listopadową szarówką, trasą, której końca - jak mi się wtedy wydawało - nie było widać. Nawet mój wierny towarzysz dalekich podróży (Pan Mąż) dopytywał kilkakrotnie, czy czegoś przypadkiem nie pomyliłam. Teraz wszyscy się z tego śmiejemy i mile wspominamy. A Panna Młoda - Elwira - kobieta zdecydowana, konkretna,  jak to się mówi z "przytupem" i niejednego "konia" byśmy razem skradły hihihi, nie dała nam możliwości wyboru  "Dziewczyny robicie nam ślub !". I ja już wiedziałam, że to jest to !

A jak to wszystko pięknie wyglądało możemy oglądać dzięki Państwu Lemańskim, którzy po raz kolejny zrobili kawał porządnej, fotograficznej roboty. LOVE !

W każdym reportażu mamy swoje ulubione zdjęcie. Tym razem serce skradła nam przesłodka Lenka, córeczka Państwa Młodych.Serdecznie pozdrawiamy przesympatyczne przyjaciółki Panny Młodej, które przygotowały dla Młodych wyjątkowy prezent. Buziaki dla Was dziewczyny !
Sistersowe łapki przygotowały dla Państwa Młodych również dodatki m.in.: pudełko na obrączki, pudełko na koperty, zaproszenia, pudełeczka na słodkości dla Gości, plan stołów, baloniki z helem podziękowania dla Rodziców.
Kilka ujęć autorstwa Sisters ;-).


Dziękujemy, ściskamy i pozdrawiamy !
Sisters

1 komentarz:

  1. Czekaliśmy 5lat na ten dzień i wszystko było wyśnione, wymarzone... bez Was by się nie udało <3

    OdpowiedzUsuń